| creeator a întrebat:

Cum as putea sa ma inalt mai repede... Da sa nu aud de baschet ca nu imi place. dau funda la cel mai bun rasp

3 răspunsuri:
| DeliaDaniela a răspuns:

Volei tongue
te ajuta sa te inalti mai repede si e si un sport frumoswinking

| Petruţa98 a răspuns:

Daca nu iti place baschetul atunci incerca voleiul si acest sport te poate ajuta sa te inalti!

| anamorf a răspuns:

Mai tu stii ce sa faci ocupate de sport un fodbal, un tenis de masa sau ce mai aveti voi pe acolo dar ocupate de sport si vei creste cu incetul dar vei creste