| Moise_Lavinia_1987 a întrebat:

Daca fac 100 de sarituri cu coarda 4 zile cate kilograme slabesv?

Răspuns Câştigător
| szanescu1 a răspuns:

Asculta nu conteaza cantitatea si calitatea.Adik tu trebuie sa faci pana nu mai poti atunci incepi sa slabesti.

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Vrei sa spui 4 luni, in 4 zile slabesti fix 0 kg

| florynmondialul a răspuns:

Nu slabesti in 4 zile fa si tu 2 luni si mai vorbim

| NDC12 a răspuns:

Nu ai cum sa slabesti in 4 zile. In primul rand trebuie sa renunti la mancarurile bogate in carbohidrati, la dulciuri, etc.

Fa cardio ( alergare, sari coarda, etc) 30 minute pe zi. Daca mergi la sala + cardio ( sari coarda, alergare ) poti sa slabesti mai usor si o sa ai un corp frumos pentru ca acolo lucrezi toate grupele de muschi.

Oricum asta necesita timp, nu poti sa faci asa ceva in 3 zile, o saptamana sau o luna. La fiecare persoana e diferit,(unii slabesc mai usor altii mai greu )dar daca mananci sanatos, te odihnesti si muncesti pentru asta o sa se vada si rezultatele.

| Goooogle a răspuns:

Daca slabesti 500gr, e bine.