| anonim_4396 a întrebat:

Cate sarituri de coarda sunt necesare pentru a creste 1 cm pe saptamana?!:d

10 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

E greu de crezut ca poti sa cresti 1 cm si in mod constant saptamana de saptamana. Care sarituri? depinde, in jur de 400 500 sau chiar mai mult, dar atentie sa nu te doara spatele, sa faci si sarituri mici adica 2 cm fata de sol, si sarituri inalte cat poti tu de suswinking

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

1 centimetru pe saptamana esti tampita? Cu parinti foarte inalti, la pubertate si cu mult hormoni de crestere si vitamine in corp nu poti creste 1 cm pe saptamana, mai degraba 1 cm pe luna

| Zippy a răspuns:

1 cm pe saptamana? Are you nuts? Un adolescent creste 1cm-1cm jumate pe LUNA si tu vrei pe saptamana.Cred ca e imposibil

| Dani04 a răspuns:

6 miliarde de sarituri.

| Fluffinator a răspuns:

Mda...ma documenteaza-te fatolaughing

Si Zinodaur...raspunsul tau a fost mortalrolling on the floor) Am crezut ca o sa mor de raslaughing)

| ProjectJackpot a răspuns:

Nu e chiar asa...Nu poti creste mai mult decat iti este scris.Consulta un endocrinolog...

| AlexSM86 a răspuns:

Nu stiu daca de la sariturile de coarda cresti in inaltime si nu cumva te ajuta doar pentru picioare. Incearca sarituri in inaltime pentru care intinzi si mainile cat mai sus, alea da. (gandeste-te la jucatorii de baschet). Spor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sar coarda de când eram mic, și am crescut cu câte un centimetru pe săptămână. Acum am 29 de metri și 43 de centimetri inălțime.

Ești proastă?

| Lori18 a răspuns:

Pai nu stiam ca poti sa cresti daca sari coarda...am auzit daca inoti joci basket, handball, volei asa ca mai bine incearca`le pe astea big grin

| SemnuIntrebarii a răspuns:

300 milioane