| RemaxiS a întrebat:

Daca fac 1000 de abdomene genoflexiuni flotari si alerg 2-5 ore pe zi in cat timp o sa am un corp mulat adica deala smecher (si mananc sanatos)

Răspuns Câştigător
| alysefu8 a răspuns:

Maroon5 du'te fata in pe**a mea si lasa baiatu'. frate asculta'ma bine. dupa intrebarea care ai pus'o nu faci tu atat... pentru ca nu ai mai facut niciodata. este de ajuns streatching cand te scoli si cand te culci 20 min, cu alergat ajunge 1 ora pe zi (nu sa fugi ca nebunul cum am facut eu in prima mea zi rolling on the floor! ) alergi incet frumos pe trotuar cu muzila la urechi 1 ora linistit si vezi ca incet incet capati si rezistenta si corp ''mulat smecher''
Funda :X?

6 răspunsuri:
| Avatar001 a răspuns:

Timpul iti va arata

| wintage a răspuns:

Da normal, smecher...
Anunta-ma cand faci tu 1000 de flotari...

| kindness a răspuns:

De ce sa ai un corp smecher? sa te placa fetele?rolling on the floor vai de capul tau! Eu una sunt scarbita de FALSI dintr-astiawinking. Lasa-o mai moale baitu' si apucate de carte. Ia citeste tu 1000 de pagini cate 2-3 ore pe zi. in 2 ani vei fii un geniuwinking[2 ani pisy] si poate vei avea si tu pretendente sau candidate cum vrei tu sa le spui! laughingrolling on the floor auzi la el baiatu' vrea muschi rolling on the floor

| kindness a răspuns:

Cat de incult esti alysefu8! de ce ma injuri? ca sa incep sa te injur si eu? se pare ca asa ganditi voi asta prea dotatirolling on the floor.sti ceva las-o mai moale ca sunt satul de smecheri asa ca tine straight face

| DaddySGirl a răspuns:

Care sunt sansele sa faci 1000 de flotari? Fac eu 3 si nu ma plang.2-5 ore de alergat pe zi? Dupa 20 de minute cazi lat/a.Nu mai visa! D-ala smecher n-o sa ai intr-o saptamana ci in ani.

| w1NNNd a răspuns:

Foarte rapid cand zic rapid zic cateva luni! da chiar nu-i nevoie sa faci 1000 :O de abs rolling on the floor si dac o sa alergi tu 5 ore pe zi laughingpff! ce sa mai zic bftwinking