| PINKPERX2 a întrebat:

Daca fac bicicleta (medicinala) ma ajuta sa dau grasimea jos de pe abdomen? sau ajuta la slabire?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Da! Ajută la intreţinerea generală a organismului.

| IMC90 a răspuns:

La slabire

| Andrei_Rusu_Andrei_1990 a răspuns:

Depinde cat vrei sa dai jos, ce tinta ti-ai ales, bicicleta e doar 20% restul de 80% este alimentatia in tot proiectul asta, daca manaci gresit si dai la bicicleta nu prea ai sa vezi rezultate, asa ca, incearca sa te concentrezi si pe partea de alimentatie mai mult.
Andrei Lucian Rusu antrenor fitness si culturism(id:instructor.personal)

Răspuns utilizator avertizat