| Tsukuyomi6 a întrebat:

Daca fac:
luni: spate biceps
marti: piept triceps
miercuri:picioare+gambe
joi:umeri+trapez
vineri: brate
In sambata si duminica pot face 10 minute de HIIT? Imi va afecta recuperarea?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Exact. Fa luni si marti 8-9 serii si aia e, e cel mai bine asa.

Sau poti sa faci vineri brate, dar in cazul asta nu mai faci luni biceps si marti triceps, faci doar grupele mari luni si marti.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Vineri: zi libera.

Ai facut deja biceps si triceps.

Sau tu vrei sa ai BRATE MICI?

| Tsukuyomi6 explică (pentru Cosmin86):

Pai luni fac 6 serii la biceps si marti 8 serii triceps si vineri fac superseturi, sa fac mai multe serii luni la biceps si vineri sa nu mai fac brate deloc?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Tsukuyomi6):

Exact. Fa luni si marti 8-9 serii si aia e, e cel mai bine asa.

Sau poti sa faci vineri brate, dar in cazul asta nu mai faci luni biceps si marti triceps, faci doar grupele mari luni si marti.

| ToKen a răspuns:

Mi se pare ca nu-ti lasi destul timp de refacere.