| N1m3n1 a întrebat:

Daca fac odata pe saptamana inot si din cand in cand sala (nu am tot timpul timp de sala) in ca timp se dezvolta muschii spatelui, ma refer stric la aripioare, sau cum se spune la zona aceea intre gat si maini.

3 răspunsuri:
| RenzoRomano a răspuns:

Tata. cauta o bara din aia de batut covoare si prinde'te cu mainile de ea cu priza mai larga decat nivelul umerilor ceva de genu \_/.ei si ridica barbia deasupra barii. de 8-10 ori pauza; iar; de 3 ori e destul

| Speechless a răspuns:

Trebuie sa faci exercitii pentru spate sa-ti creasca deltoidul superior: tractiuni la aparat sau normal si alte exercitii la spate, ai destule pe net.

| rutare a răspuns:

Daca ai un inceput in cam 2-3 luni incepe sa se cunoasca dar daca esti la inceput. atunci cam un an jumate.bafta(funda?)