| BodyBuildingHelp a întrebat:

Daca faci sex in fiecare zi, limiteaza sau stopeaza cresterea masei musculare? Are vreo legatura?

5 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Depinde de pozitie. Daca incerci sa faci sex agatat de lustra in fiecare zi, e posibil sa iti dezvolti musculatura... laughing

| alexandrualind a răspuns:

Nu are nici-o legatura.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Nu are legatura.

| SorinelF86 a răspuns:

Sexul te epuizeaza, ca sa regenereze sperma corpul tau foloseste multe resurse si energie. de aceea sportivi de performanta inainte de meciuri se recomanda sa se abtina de la sex, Morosanu povesteste despre asta intr-un episod in emisiunea aia cu jungla ce a fost pe pro tv