| raspuns2012 a întrebat:

Daca iau creatina capsule,si trag acasa am gantere haltere, se cresc repede? si se lasa muschi dupa ce numai iau sau ce am facut asa ramane, am un coleg care a luat niste capsule maro nu mis numele si a facut muschi si asa iau ramas va rog raspundeti, si tot acasa a tras raspundeti mai multi am nev de raspunsuri

6 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

De la Creatina nu se lasa MUSCHII.
Creatina = CARNE.
Dar nu stiu daca pui tu ceva cu antrenament acasa.
Antreneaza-te la SALA.

Răspuns utilizator avertizat
| Marius_Doru_1989 a răspuns:

Creatina se ia abia dupa minim 1 luna de sala.dar daca vrei sa incepi nu e o problema....problema este ca dupa 3-4 luni vei incepe sa iti definesti corpul dar daca te lasi in timp bratele vor scade si vei pune grasime pe tine.Asa ca cel mai bun sfat este sa mananci bine si sa tragi in fiecare zi..creatinele te ajuta dar mai tarziu o sa ai un corp nedefinit cand nu o sa mai tragi..concluzia este mananca trage si corpul va fi definit fara pastile.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Marius_Doru_1989):

O sa ai un corp nedefinit cand nu mai tragi oricum, indiferent daca iei sau nu creatina

| raspuns2012 explică:

Pai am tras 4 luni pana acum acasa si acum vreau sa iau creatina dar nu stiu daca se lasa sau etc

| Marius_Doru_1989 a răspuns (pentru raspuns2012):

Creatina este un supliment alimentar daca incetezi dupa un timp sa mai ei nu se or lasa muschii pe tine fiindca nu are de ce...dar daca nu vei mai trage de fiare se va dpune grasime....am multi prieteni care au luat creatina si au tras si s-au lasat de ceva timp si in loc de muschi acum sau ingrasat.