| Leonard90 a întrebat:

Daca joc basket ma fac mai inalt? Ce imi sugerati pentru a avea mai multi muschi (basket sau fotbal)

FUNDA

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Sala pentru muschi.

Basketul si fotbalul sunt sporturi tip CARDIO, nu-ti dezvolta muschii.

| NDC12 a răspuns:

Tu vrei sa pui muschi jucand fotbal sau baschet?

Vrei muschi, mergi la sala, altfel nu poti.

| PaulNeagu a răspuns:

Daca joci basket nu te faci mai inalt, asta depinde de cum te mentii. Eu de exemplu sunt in clasa a 6-a si am aproape 1, 60 m., iar un coleg imi e pana la barbie. Pentru a-ti antrena muschii ar trebui sa faci cate putin din fiecare sport, parerea mea. Fotbalul iti antrenez muschii de la picioare, iar basket-ul iti antreneaza muschii bratelor.

| BOSS123123123123123 a răspuns:

Daca faci basket te inalti foarte mult
daca vrei sa faci muschi trebuie sa mergi la sala