| xAlecs a întrebat:

Am 13 ani si 1, 65 inaltimea big grin E bine sa ma apuc de basket? Vreau sa fac muschi si sa ma fac inalt. >:

Răspuns Câştigător
| PHLO007 a răspuns:

Prietene, m-am referit la partea cu "dar de aia te poti apuca dupa 18 ani".
Stai liniştit, fac sală de aproximativ 3 ani ştiu cum stă treaba. După cum ai răspuns nu eşti un practicant al acestui sport. Good Look!

Vrea să se apuce de un sport, i-am recomandat şi eu mai sus înot / basket unde se poate înălţa, dezvolta musculatura.
Muschii nu se formează numai într-o sală de forţăwinking

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Muschii adevarati ii faci la sala, dar de aia te poti apuca dupa 18 ani

| PHLO007 a răspuns (pentru Cosmin86):

Cine te-a păcălit?

| Cosmin86 a răspuns (pentru PHLO007):

E singurul loc unde iti lucrezi toate grupele, pe ce lume traiesti?
Ia cauta tu pe net "jay cutler" si compara-l cu ORICE alt sportiv ( ex. cu unul din idolii tai din NBA ) si sa-mi spui cine are mai multi muschi happy
Mai poti cauta pe Dexter Jackson, Branch Warren, Victor Martinez si multi alti culturisti de elita.

| Cosmin86 a răspuns (pentru PHLO007):

Ba da, sunt practicant, am 2 ani jumate. I-am recomandat 18 ani pentru ca atunci o sa aiba progrese semnificative, deocamdata corpul sau nu produce suficient testosteron si hormon de crestere.

Si stiu ca muschii se formeaza la orice sport care implica efort, doar ca la sala cel mai bine happy

| PHLO007 a răspuns (pentru Cosmin86):

Prietene, m-am referit la partea cu "dar de aia te poti apuca dupa 18 ani".
Stai liniştit, fac sală de aproximativ 3 ani ştiu cum stă treaba. După cum ai răspuns nu eşti un practicant al acestui sport. Good Look!

Vrea să se apuce de un sport, i-am recomandat şi eu mai sus înot / basket unde se poate înălţa, dezvolta musculatura.
Muschii nu se formează numai într-o sală de forţăwinking

| PHLO007 a răspuns:

Dacă doreşti să te faci înaltă şi cu muşchi te poţi apuca şi de înot, este un sport f. frumos, şi basket-ul la fel..este bine să faci un sport, este sănătos şi te dezvolţi frumos. Multă baftă.

| xAlecs explică (pentru PHLO007):

Sunt baiat laughing precizez ca nu am facut sport pana acum. am crescut brusc big grin