| thefortgod a întrebat:

Daca ma ingras la corp, ma ingras si la fata?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de genetica ta, plus ca daca ai retentia de apa poti avea fata mai umflata

| alina2k18 a răspuns:

Depinde de conformatia ta si forma fetei. Daca esti rotunjoara la fata se vede repede daca te ingrasi.

| Syrten a răspuns:

La fata te ingrasi mai greu, poti vedea pozs before-after cu persoane grase care au devenit slabe si invers si observi ca la fata nu sunt schimbari foarte mari

| LionTrap a răspuns:

Nu ai probleme cu greutatea, dar ai obrajii cam osoşi? Eşti slabă şi vrei să ai o faţă mai plină, obraji cu aspect sănătos, sau pur şi simplu vrei să te îngraşi la faţă, pentru un look mai proaspăt? Iată cum să te îngraşi doar la faţă şi ce să faci pentru obraji mai plini în cinic paşi.

| thefortgod explică (pentru LionTrap):

Dc *** Lu Mata copii?

| Iulian998876 a răspuns:

Da, normal