| dindu a întrebat:

Daca ma ung cu crema de ardei iute si ma infoliez la abdomen inainte de a merge la sala ajuta cu ceva?

Răspuns Câştigător
| Dorin112 a răspuns:

Ma nu stiu daca ajuta cu ceva, dar eu zic ca poti avea patratele si fara crema de ardei iute happy

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu ajuta la nimic.
Nu face asa ceva.
Te poti irita si se poate sa iti apara bubite mici care te vor chinui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eventual o frumoasa iritatie.

| Vektor a răspuns:

Crema ar fi buna daca ti-ar face cineva un masaj si de obicei se foloseste la celulita.
poti sa te infoliezi cu crema aia, dar mai intai sa faci un test cu crema la incheietura mainii sa vezi daca dupa 5-10min te iriti si eventual daca nu e nici o problema poti face jogging 20-30min.