| anonim_4396 a întrebat:

E buna crema anticelulitica cu ardei iute?

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Cremele anticelulita sunt bune atat timp cat le combini cu un regim de viata sanatos si sport, nu doar crema si gata. Bafta!

| rastadoll a răspuns (pentru Elvina):

E si logic doar nu dau cu crema si ma astept sa se intample miracolul. ma gandesc ca impreuna cu fitness si o dieta pe care le-am si inceput deja or sa se vada rezultate.

| Elvina a răspuns (pentru rastadoll):

Eu ti-as recomanda aerobic nu fitness si nu o dieta pe care o tii o luna si apoi revii la vchile obiceiuri si te ingrasi triplu. Mergi la nutritionist sa-ti faca un meniu numai pentru tine.

| rastadoll a răspuns (pentru Elvina):

Am auzit pareri pro si contra la cea cu ardei iute si ca ar fi si rezultate de aia intreb pentru ca in acelasi timp vreau rezultate dar sa nu-mi ard pielea sa ma manance usture sau sa fac alergie cum am mai auzit.

| Elvina a răspuns (pentru rastadoll):

Incerci, n-ai de unde sa stii. Poate functioneaza.

| rastadoll a răspuns (pentru Elvina):

Pai fac cardio dar si pe grupe de muschi. am mai tinut in primavara si a dat roade vreo 10 kg pe luna cu sala zilnica si dieta ( nu sa ma infometez) variat si alimente scazute caloric. dar am avut bac-ul si am luat o mica pauza. acum vreau sa revin si sa imi fac din asta un stil de viata sa incep sa mananc sanatos. e logic cand slabesti si te opresti si incepi cu vechile obiceiuri ca te ingrasi. oricum vreau sa-mi fac si ceva analize sa fiu sigura ca nu imi pun sanatatea in pericol.

| Elvina a răspuns (pentru rastadoll):

Foarte bine. Continua si mergi la un nutritionist. Si eu am dat bacul anul acesta.

| rastadoll a răspuns (pentru Elvina):

Cum ti s-a parut? la mate a fost o varza totala. s-ar fi inversat subiectele de la m1 si m2 intentionat. oricum e bine ca am scapat.

| Elvina a răspuns (pentru rastadoll):

Eu sunt la filo. Nu am dat la mate ci la istorie.

| rastadoll a răspuns (pentru Elvina):

Norocoaso...

| Elvina a răspuns (pentru rastadoll):

Am urat matematica toata viata mea.

| rastadoll a răspuns (pentru Elvina):

Mie imi spui abia am tarat de un 5...

| Elvina a răspuns (pentru rastadoll):

Asta e. Eu am luat note maricele, bune. Tu la ce dai la facultate? Eu la jurnalism.

| rastadoll a răspuns (pentru Elvina):

Comunicare si relatii publice

| Elvina a răspuns (pentru rastadoll):

Ce frumos. Si eu am scris asta la jurnalism la a treia optiune.

| rastadoll a răspuns (pentru Elvina):

Da imi place mult si imi plac si vocatiile ce apartin acestui profil. am zis sa scap de mate definitiv. laughing