| anonim_4396 a întrebat:

~ E buna crema anticelulitica cu ardei iute?

2 răspunsuri:
| UsernameFail a răspuns:

Da. Matusa mea a incercat-o si i-a fost de folos, din cate stiu. Dar acum ca tine... poate nu va merge. Nu e la toti la fel.

| TriXeE a răspuns:

Buna! Eu am incercat crema anticelulitica cu ardei iute. Pana sa o folosesc majoritatea mi-au spus ca te arde, ca te ustura si tot asa. Pe mine nu m-a usturat dar chiar daca nu te arde sau daca nu te ustura nu inseamna ca nu isi face efectul. Crema este buna. Dupa cateva zile vei simti niste frunicaturi pe zona unde te dai cu crema. Succes pentru a scapa de acest 'inamic'