| ReapWhatYouSow a întrebat:

Daca o persoana face intr-o zi 300 de abdomene cate calorii arde?

5 răspunsuri:
| xcristix a răspuns:

Abdomenele,flotarile,genoflexiunile,greutatile=sala deci toate astea sunt pentru marirea masei musculare nu pentru slabit. daca vrei sa slabesti mananca des si putin si cat mai putina paine+alergare, sarit coarda=joking, cardio.prin cardio arzi calorii multe, alergi cativa kilometrii pe zi si slabesti

| claudiu11re a răspuns:

Daca si hainele astea is originale atunci mata e panarama

| William a răspuns:

E o idee proasta sa faci 300 de abdomen intr-o zi chiar daca faci pauza intre ele. Daca vrei sa arzi calorii e bine sa faci mai mult exercitii, de exemplu flotari, abdomene, ridicari de greutati, tractiuni la bara, exercitii cu radicali si cu logaritmi, genoflexiuni, alergatul (pe banda sau pe strada) sau ai putea sa dansezi dar nu vals ca la ala nu consumi decat timp. Daca te-am ajutat da-mi funda.

| bomboniqueeeeeeeeee a răspuns:

Daca faci 300 de abdomene pe zi, nu slabesti ci, ti se formeaza muschii si patratele.Pentru slabit iti recomand banda si trebuie sa ai mare grija la alimentatiehappy

| sergiuw37 a răspuns:

Ars calorii = exercitii cardio, in niciun caz abdomene