| Andrei_Theodor_1995 a întrebat:

Daca ridici greutati grele nu mai cresti in inaltime?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu are nici o legatura sportul cu inaltimea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i asculta pe aia ce au raspuns inaintea mea, ca zic prostii.
Evident ca nu mai cresti daca ridici greutati foarte grele, incearca doar cu alea mai usoare, intreaba si un medic daca chiar vrei o lamurire. happy

| alin100 a răspuns:

Vei creste, deoarece inaltimea este determinata GENETIC!

| Zimm a răspuns:

Nu se stie daca asta este un mit sau nu, dar cert e ca nu e ok sa faci sala (daca la asta te referi) pana pe la 14-15 ani macar. Daca esti nascut in '95, poti sa te apuci linistit, nu mai cresti oricum.