| anonim_4396 a întrebat:

Sunt membru oficial socios la clubul Otelul Galati adică mi-am făcut card cu care pot sa ma duc la meciurile din acest sezon iar pe card scrie numele meu și ca sunt membru oficial. SC Otelul Galati. Vreau sa va intreb dacă pot lua un autograf cu antrenorul echipei domnul Dorinel Munteanu și când as putea face asta? Eventual la antrenament sau cum? Am acces la antrenamentul echipei sau când sunt deschise publicului antrenamentele?
Pana acum am fost doar la meciurile oficiale în trecut.

1 răspuns:
| cristiborodi a răspuns:

Normal poti sa faci poza cu el sa zicem la meciuri, dupa un meci si la antrenamente. Depinde daca doreste dansul.