| AnonimGirl_9212 a întrebat:

Stie cineva la ce ora incepe concertul maine din Galati de pe faleza? Am auzit ca vine si Valentin Dinu.Acest spectacol este dedicat echipei de fotbal Otelul! Cu exceptia lui Valentin si Holograf, mai vin si alti cantareti? FUNDA >MAREEE:d<

Răspuns Câştigător
| golanasha08 a răspuns:

Stiu...eu :
Sâmbata 21 mai

15, 00 - 17, 00 Concursuri, muzica de petrecere,

17, 00 - 19, 00 Vizionarea meciului FC Astra Ploiesti - FC Otelul Galati pe un ecran de 7 m/4 m

19, 00 - 23, 00 Concursuri, muzica de petrecere

Duminica 22 mai

15, 00 - 17, 00 Concursuri, muzica de petrecere

17, 00 - 18, 00 Concertul formatiei ''Spitalul de Urgenta''

18, 00 - 19, 30 Deplasarea echipei Otelul Galati, în uralele multimii de suporteri, prin municipiu, pe o platforma special amenajata. Întreaga festivitatea o sa fie transmisa pe ecranul amplasat pe faleza superioara a Dunarii.

19, 30 - 20, 30 Ceremonia de premiere a jucatorilor si antrenorilor echipei Otelul Galati, campioana României în editia 2010-2011 a Ligii I

20, 30 - 21, 30 Concertul formatiei ''Holograf''

21, 30 - 23, 00 Concursuri, catering, muzica de petrecere.
astept funditatongue