| DG_Daniela_1998 a întrebat:

Daca timp de o luna sunt atenta la ce mananc, reduc din carbohidrati si in fiecare zi sar cu coada un sfert de ora si fac niste exercitii, ce credeti, voi slabi ceva sau imi voi modela un pic corpul?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Vrei sa spui "5-6 luni", daca vrei rezultate bune

| AntrenorFitness a răspuns:

Nutritia ii 70% si antrenamentul 30%. Respecta-ti corpul si cu siguranta si el te va rasplati.
http://www.despreculturism.ro/9-reguli-pentru-scaderea-in-greutate.html

| NDC12 a răspuns:

Am mai zis-o si o repet, intr-o luna nu o sa vezi diferente, asa ceva nu se face in scurt timp. Si nu putem noi sa iti spunem in cat timp o sa vezi diferentele, asta depinde de tine, si la fiecare e diferit.