| AvalohAlyn a întrebat:

Daca tot se spune ca trebuie sa faci miscare min.30 minute daca fac abdomene in timpul asta, fiind plinut, ce se intampla? Si e considerata miscare benefica ptr.corp? Astea le-as face cel mai usor fiindca am un aparar ajutator de facut abdomene.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stabileste-ti un target. Iti dau un exemplu, fa o luna doar abdomene, de care vrei si cate vrei dar sa faci in fiecare zi fara scuze. Daca vei face asta si te vei tine de treaba la sfarsit sunt sigur ca vei avea o satisfactie ca ai dobandit ceva. Eu a trebuit sa am un abdomen mai puternic pentru o proba la facultate si am facut exact ce te sfatuiesc pe tine. Si ghici ce, am fost foarte mandru de mine nu de rezultat ci de faptul ca m-am tinut zi de zi. Dupa ce faci asta mai adaugi treptat altceva impreuna cu abdomenele, de ex : 8 ore stricte de somn sau fara dulciuri, sau fara alcool, sau flotari sau alergat. La fel tot o luna si sunt sigur ca ai sa reusesti dar trebuie sa te tii de treaba. Asta cred ca este si succesul in viata constanta si perseverenta. Si cine stie poate intr-o zi vei ajunge un antrenor de fitness. Aaa si inca ceva scrieti pe un caiet fiecare zi si la sfarsitul lunii uita-te sa vezi cat ai progresat. Succes!

1 răspuns:
| AlexDarius3 a răspuns:

Mare lucru nu se întamplă. Abdomenele sunt în mare pentru pătrăţele şi degeaba ai pătrăţele dacă nu ţi se văd