| Anonim430 a întrebat:

Dacă vreau să-mi activez Garmin Coach, trebuie să implic alte persoane în antrenamentul meu? Adică trebuie să țin legătura cu un antrenor Garmin sau pot doar eu să folosesc Garmin Coach fără altcineva?

3 răspunsuri:
| SingleForOne a răspuns:

Nu-ți trebuie coach, folosești aplicația și ceasul cum dorești.

| Anonim430 explică (pentru SingleForOne):

Dar dacă vreau un program de antrenament dirijat de ceas

| SingleForOne a răspuns (pentru Anonim430):

Din câte știu, ceasul ar putea să-ți arate imagini despre cum se fac unele exerciții, și timpul pentru fiecare; pentru alte exerciții, înregistrează distanța, caloriile, heart rate, timpul etc. Aceste lucruri fie le găsești într-o aplicație de pe google store sau la mașinăriile din salile de sport. Din ceas alegi un antrenament, dai play, și faci sportul respectiv.