| NuAmGasitUnNume a întrebat:

David Villa mai joaca la nationala Spaniei?, pentru ca nu l-am vazut de ceva timp, mai mult numarul 7 la purtat alt jucator.

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

David Villa mai joaca la nationala Spaniei, dar pentru meciurile din aceasta saptamana nu a fost convocat, nefiind in cea mai buna forma.

2 răspunsuri:
| FabianelSHAF a răspuns:

Da mai joaca dar cica am auzit ca este accidentat.

| dragoshudita a răspuns:

Da joaca. Daca ai vazut alt jucator cu numarul 7 asta nu inseamna ca nu mai joaca.El in aceasta perioada nu a fost convocat pe motiv ca este accidentat!