| cerculetezburatoare a întrebat:

Ce jucatori vi se par cei mai talentati si frumosi din echipa nationala de fotbal a Spaniei? happy Mie imi place cum joaca David Villa, dar si cum arata Sergio Ramos :X =p~

5 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Talentati: david, alonso, cassilias, pedro

| Lαααα a răspuns:

Talentati:torres, villa, cassilias.Frumosi:torres,villa:angryparera mea)"happy

| Lαααα a răspuns:

Am gresit semnu` am vrut sa pun love struck.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vad femeile la strambul ala de Sergio Ramos nu pot sa imi dau seama...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care joaca bine sunt:david villa, cassilias, pedro...in schimb imi place cum arata Fabregas tongue