| andrey_8401 a întrebat:

De ce in partea stanga am pieptul mai mare decat in dreapta? sunt baiat?

3 răspunsuri:
| Gesara a răspuns:

Se dezvolta mai mult o parte de ex dreapt : degete mai lungi, san mai mari (in cazul fetelor) dar nu se observa

| RedGuy a răspuns:

Folosesti muschiul din partea stanga mai mult decat cel din dreapta.Eu am partea dreapta putin mai mare decat cea din stanga usor au inceput sa se egale ca atunci cand ridic greutati ridic cu stanga mai mult decat dreapta.

| tiby256 a răspuns:

Sa stii ca e normal la varsta ta [cred ca esti adolescent] mie asa mi-a spus profa de biologie ca sar pute sa iti creasca un san mai mare si unul sa ramana mic, dar o sa isi revina partea umflata a ta