| Dots a întrebat:

De cand m-am ingrasat am pus pe mine numai in partea de sus a picioarelor; adica de la ganunchi in jos am ramas slaba la cum eram iar coapstele pod deja sa le numesc "bulane". Ce exercitii sau ce trebuie sa evit sa mananc ca sa slabesc?

Răspuns Câştigător
| stefanradu a răspuns:

Buna dots,
Gasesti aici cateva exercitii care te vor ajuta (spre final): http://hunkbody.ro/celulita-ce-este-cum-scapi-de-ea/

2 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Saritul coardei e cel mai bun exercitiu cardio e la fel de bun ca alergarile si poti sa-l faci oriunde. Sa nu insisti prea tare ca sa nu ai dureri de spate. Daca obosesti poti sa te opresti oricand si apoi sa reiei exercitiul.
De mancat poti sa mananci orice, de evitat cartofii prajiti, pastele fainoase, si dulciurile, o sa vezi rezultate in 2 saptamani

| AlphaGod a răspuns:

Renunta la zahar, grasimi si carbohidrati, mancaruri bogate in proteine si trebuie sa incepi sa alergi si sa faci genoflexiuni. Invata sa urasti grasimile si zaharul.