| MarinV1234 a întrebat:

De ce am intr-o parte pieptul mai mare iar in cealalta mai mic?(sunt baiat)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca asa te-ai nascut, cu o malformatie congenitala.

| MarinV1234 explică (pentru Violleta2022):

Problema este ca fac si sala, am avut si antrenor deci nu cred ca am lucrat incorect astfel incat sa ma dezvolt asimetric, asa cred?‍♂️

| Violleta2022 a răspuns (pentru MarinV1234):

Nu este vorba de dezvoltat incorect, odata ce te-ai nascut cu aceasta malformatie congenitala.
Fiind malgormatie cu care te-ai nascut, nu poate fii modificata la sala si nici in alt mode, poate doar o operatie estetica ar rezolva-o dar nu merita, fiindca este foarte dureroasa.
Sunt multi copii care se nasc cu sternul in afara sau malformatie congenitala de pectoral, sold, picior samd.
Aceste malformatii pot apare din cauza unui deficit de vitamine si calciu, pe care il are mama, in timpul cand este insarcinata.
Cati ani ai?

| sierra1 a răspuns:

Nimeni nu e perfect, se pare că te incadrezi și tu in axioma asta

| Lukasssz a răspuns:

Ai facut vreo poza?