| erik32 a întrebat:

De ce credeti ca a plecat GUARDIOLA DE LA FC BARCELONA raspunsul cel mai bun ia funda

Răspuns Câştigător
| P1x3lMD a răspuns:

Omul are nevoie de o pauza,sa se odihneasca,acest lucru nu are legatura cu jucatorii,pur si simplu Pep a avut un sezon stresant, nu a suportat infringerea, si in geenral a avut un sezon greu, multi jucatori accidentati, presiunea meciurilor grele etc...Sunt absolut sigur ca in citiva ani Pep sa va intoarce si va ridica din nou Barcelona la un nivel si mai mare.Nu-ti face griji Barca a cazut pe miini bune, T.Vilanova tot este un antrenor bun.Forza Barca!
P.S-fUNDA?

| erik32 explică (pentru P1x3lMD):

Mersi de raspuns
toata lumea zice asa...ms funda

2 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Echipa barcelonei era construita in jurul lui Messi, cum el a intrat intr-un con de umbra automat si echipa a decazut, si din cauza asta a plecat. Funda?