| MatiesIonut152212 a întrebat:

De ce imi cresc asa repede muschii de la mana?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Posibil sa fii in perioada adolescentei cand corpul sufera importante transformari.Nu cred ca este nimic grav, ci ar trebui sa te bucuri pentru ca devii barbat in adevaratul sens al cuvantului.

5 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Salut! am vazut ca s-a dat funda, dar daca vrei sa ii dau un raspuns cu adevarat folositor, trebuie sa imi raspunzi la niste intrebari.
1.Tu te-ai antrenat ca sa-ti creasca muschii?
2. Daca da cu ce?
3.Cati ani ai?
4.Care muschi de la mana mai exact? bicepsul, tricepsul, antebratul, umarul...
5. Faci vreun sport anume? haltere>?
Se poate sa fi un om din ala care se naste puternic...sa vedem cum imi raspunzi la intrebari.

| subfocus a răspuns:

De la laba

| xioliolioloix a răspuns:

Posibil sa fii in perioada adolescentei cand corpul sufera importante transformari.Nu cred ca este nimic grav, ci ar trebui sa te bucuri pentru ca devii barbat in adevaratul sens al cuvantului.

| justanillusion a răspuns:

Ai multa fibra! Ar trebui sa fii mandru!