| anonim_4396 a întrebat:

Salut cum as putea cit mai repede sa imi cresc muschii practic sala de 3 saptamani

Răspuns Câştigător
| MassEffect a răspuns:

Vezi cuvintele MUSCHII si REPEDE nu se potrivesc, nu exista repede poti lua tu toate suplimentele din lume daca alimentatia ii varza. Poti sa imi spui si mie alimentatia si antrenamentul tau?

4 răspunsuri:
| dann50 a răspuns:

Prietene, ai 3 saptamani si deja intrebi cum sa iti faci muschii sa creasca mai repede. In primul rand doar din intrebarea pe care ai pus-o pot sa imi dau seama ca tu habar nu ai cu ce se mananca acest sport. Daca te intreb ce tip somatic esti fac pariu ca nu sti ( poti sa cauti linistit pe google, si sa imi spui mie ca sti doar ca sa pari ca ai cunostinte in domeniu, dar nu rezolvi absolut nimic cu asta ). Deci cum spuneam, nu stiu ce raspunsuri te astepti tu sa primesti cand nu esti in stare sa dai detalii despre tipul tau somatic, varsta, inaltime, kg, antrenamentul pe care il desfasori, cat timp de odihna ai ( si aici ma refer la somn ). Probabil tu ai postat aici in cautare de pastila minune care te face intr-o zi cat pe altii in ani. Asta se intampla doar in basme lui Harap-Alb. Daca vrei sa primesti un raspuns bun spune si lucrurile de care te-am intrebat mai sus.

| sandu111 a răspuns (pentru dann50):

16 ani 1, 75 cm 55kg luni mercuri si viner ma intrenez la sala o ora jumate dorm 7-8 ore

| dann50 a răspuns:

Cum ai organizat grupele de muschi pe zile? Iti permite timpul sa mergi de mai mult de 3 ori pe saptamana?

| Kittyyy a răspuns:

Cu suplimente nutritive...le gasesti la magazinele de specialitate. dar ai mare grija ce iei si sa nu faci exces