| ZbarMario a întrebat:

De ce transpir prea rau la sala?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa slabesti si elimini toxinele, este bine ca transpiri

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu slabesti transpirand, stimabile... elimini apa doar...slabesti din deficit caloric

| Invictusman a răspuns:

Cu timpul vei transpira mai puțin.
Eu nu fac nimic și transpir câteodată de mama focului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt persoane care transpiră mai mult ca altele. Și eu după doar câteva minute de sală transpir foarte mult, deși nici nu sunt foarte obosit (drept urmare mai stau încă o oră). Dacă te deranjează probabil te poți interesa de spray-uri antiperspirante, mă rog, nu mă refer la deodorante pe care le folosește toată lumea, ci la cele făcute special pentru hiperhidroză, din farmacii. În orice caz, nu le-aș folosi la sală, că oricum transpiri, mult, puțin, ci în restul zilei. Șansele sunt că dacă transpiri prea mult la sală transpiri prea mult în general.

| VanillaQ a răspuns:

Inseamna ca faci o treaba buna acolo.