| shocky2 a întrebat:

Cum sa fac sa transpir?

Ma duc la sala fac exercitii dar nu transpir! [ Lucrez intens ]

Pe cand altii sunt lesinati si uzi!

Răspuns Câştigător
| Ecou a răspuns:

Iti pui folie de celofan pe sub hainewinking

5 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

laughing Multi dintre noi urasc sa fie transpirati, dar tu vrei asta happy e tare ciudat love struck
Poti sa mergi rapid cu bicicleta, sau sa faci chestii care ti-e greu sa le faci. Mai bine, du-te la sauna si transpiri instant.
big grin

| axeman19 a răspuns:

Se lauda ca nu transpira cred ca de abia fuge si el laughing ori e asa deshidratat incat corpu nu ii permite sa piarda apa laughing omule bea apa si fa serios exerciti nu 5 flotari ca 35 si nu fugi 10 m ca 2km ca si mine laughing apoi sa te vad ^^

| Marcella a răspuns:

Consuma multe lichide...

| Izy a răspuns:

Bea cat mai multa apa, 2 litrii pe zi sau chiar mai mult.

| r0laNd a răspuns:

@axeman19: Pretene esti pe dinafara cu astalaughing
eu fac sala de 3 ani si crede-ma ca nu ridic greutati asa usoarehee hee
dar nu transpirthinking beau 3 litri de apa pe zi