| xBoyka a întrebat:

De ceva vreme tot vreau sa ma duc la kickbox vreau sa i-mi spuneti cum este la primul antrenament ma va pune direct sa ma bat cu cineva?

6 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Te va pune sa te bati cu cel mai bun de acolo.Bineinteles te va rupe ala.Antrenorul vrea sa vada daca mai vii la sala.

| xBoyka explică (pentru taken):

Foarte adevararta asta

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru taken):

Am facut K1 si nu am auzit nici o data de chestia asta, gandeste-te ca pot fi luptatori cu vechime in acest sport si daca ar fi serioasa lupta nu ar avea sansa nici cei ce au invatat lucrurile de baza! Exceptia ar fi la sparing cand te poti lupta cu cine vrei tu dar nu si l-ar alege nimeni pe cel mai avansat!

| LaRkiNNN a răspuns:

Niciodata nu o sa te puna sa te bati din prima cu cineva de acolo, deoarece ceilalti sunt de mai mult timp acolo si te bat de nu mai sti de tine... asa ca te va lua incet, probabil te va intreba daca ai m-ai facut vreun sport, daca te-ai mai batut asa. apoi va veti incalzii acolo si dupa cu sacu` de box, sa exersezi. dupa te invata unde trebuie sa dai si asa mai departe. Sper ca te-am ajutatwinking

| R3zZ a răspuns:

Nu, deoarece prima data te pune sa dai in ceva sac de box pana inveti sa dai bine apoi o sa te lupti cu cineva

| xBoyka explică (pentru R3zZ):

Eu am 1, 72 inaltime si 55kg si nu prea am forta ar iesi ceva?