| popmirgea1999 a întrebat:

De doua saptamani imi ies din forma la fotbal. Nu mai am ambitia aia care o aveam acum o luna. Cand intru pe teren parca sunt pierdut, nu mai am chef de nimic. Ce sa fac? Am jucat estul anul asta. Asa mi se intampla de fiecare data pe sfarsitul anului. De ce oare? Te mai si saturi?
P.S. Nu joc fotbal la ceva echipa, doar cu prietenii in fiecare saptamana. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma, ce se intampla?
Oare sa ma fi si plictisit de acest lucru si imi trebuie o pauza?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai juca, doar o faci din placere nu din obligatie.

| suffarstar a răspuns:

Fa o pauza. Daca ai posibilitatea sa faci ceva recreativ (sa frecventezi vreun cerc ) sau sa pleci sa vizitezi o zona, fa-o. Da, te-ai plictisit. Fa cat mai multe activitati, dar rezerva-ti si un timp pentru a fi singur. Asa nu o sa te mai plictisesti.

| IuliChl a răspuns:

Ca sa joci cu aceeasi placere, cu aceeasi ambitie trebuie sa-ti placa cu adevarat fotbalul, ca sa joci mai bine de la saptamana la saptamana trebuie sa te pregatesti.