| popmirgea1999 a întrebat:

De doua saptamani imi ies din forma la fotbal. Nu mai am ambitia aia care o aveam altadata. Cand intru pe teren parca sunt pierdut, nu mai am chef de nimic. Ce sa fac? Am jucat estul anul asta. Asa mi se intampla de fiecare data pe sfarsitul anului. De ce oare? Te mai si saturi?
P.S. Nu joc fotbal la ceva echipa, doar cu prietenii in fiecare saptamana. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma, ce se intampla?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ia acest caz trebuie sa faci o pauza de jucat fotbal. Deja nu mai este o placere.

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Salut si eu joc fotbal am jucat si doi ani intr-o echipa...iar cu prietenii ce pot spune am si eu momente in care nu am chef cand intru pe teren dar ma motiveaza faptul ca unul din prietenii mei are o viteza destul de mare, iar cum eu la fotbal ma bazez mai mult pe viteza decat pe dribling incerc sa imi demonstrez mie ca pot sa tin pasul cu el cateodata chiar sa il depasesc.Mai pe scurt daca ai vreun prieten care joaca mai bine incearca sa iti demonstrezi tie ca esti mai bun ...si na cheful vine jucandhappy

| Brotacel12 a răspuns:

Iti sta mintea in alta parte, asta e, si mie mi se intampla si nu ma pot concentra la joc in momentele acelea