| Elbow a întrebat:

De la ce firma imi recomandati sa iau proteine?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Serios? DE CAND te ingrasi de la proteine? Tu nici macar nu stii ce sunt, nu?

p.s. : redis are suplimente ieftine si proaste... cred ca ai vrut sa zici optimum nutrition sau dymatize

7 răspunsuri:
| Bertan a răspuns:

Redis! Gasesti tot ce ai nevoie pe site-ul lor! De la proteine pentru masa musculata pana la proteine de slabire!(nu iti recomand proteniele de slabire)! Inca ceva! Daca iei proteine trebuie sa le iei regulat si sa le iei doar daca faci sala! Daca le iei fara sa faci sala o sa te ingrasi si nu o sa pui nici un muschi in plus pe tine! Bafta la munca si la muschi!

| Elbow explică (pentru Bertan):

Nu exista "proteine pentru slabire" nu stii despre ce e vorba.In primul rand fac sala de 1 an si am mai luat proteine si lucrez regulat.In al 2-lea rand proteinele logic ca ingrasa, au calorii.Am pus pe mine 3 kg din cauza unui produs.

| Elbow explică (pentru Cosmin86):

Proteinele ingrasa.In rest, ai dreptate.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Elbow):

Ce produs? Zi exact.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Elbow):

Deci, zi-mi ce produs ingrasa... ca multi zic "proteine" la suplimente care contin o gramada de alte chestii ( gen carbohidrati ).

| Elbow explică (pentru Cosmin86):

Au calorii man, am mai luat niste proteine de pe "megaproteine" si m-am ingrasat 3kg, dupa am luat de pe redis l-carnitin pentru. arderea grasimilor sa le dau iar jos laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru Elbow):

Zi-mi CE ai luat, numele produsului ca sa vad exact ce contine.

Sa vada daca ai luat "proteine" sau "proteine+altceva".

| Cosmin86 a răspuns (pentru Bertan):

Serios? DE CAND te ingrasi de la proteine? Tu nici macar nu stii ce sunt, nu?

p.s. : redis are suplimente ieftine si proaste... cred ca ai vrut sa zici optimum nutrition sau dymatize