| Cryss29 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare vreau sa ma apuc de sala si as vrea sa cumpar ceva pentru a lua in greutate un gainer sau proteine ce imi recomandati mai bun asa si de la ce firma multumesc mult

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Prima varianta, adica un gainer deja facut
nu neaparat gxf-8, oricare dintre cele pe care le-am enumerat dar gfx-ul e mai ieftin daca n-ai vreun buget maricel

6 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Gfx-8; true mass; elite gainer sau
wpi, gold whey, synthya6 + dextroza + creatina (oricare mai putin cele romanesti sunt bune)
pentru inceput, e mai buna prima varianta

| Cryss29 explică (pentru greyhound):

Adica gfx-8?

| greyhound a răspuns (pentru Cryss29):

Prima varianta, adica un gainer deja facut
nu neaparat gxf-8, oricare dintre cele pe care le-am enumerat dar gfx-ul e mai ieftin daca n-ai vreun buget maricel

| pefelie a răspuns:

Cryss, nu baga prostii pentru aspect. mergi la doctorul de familie si spune`i ca vrei sa te apuci de sala si sa-ti dea niste vitamine si calciu pentru oase. Crede-ma ca ai sa ai mai mult de castigat prin propriile-ti forte decat sa te umfli cu toate prostiile si ca rezultat sa arati bine dar forta.

Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun si sper ca te-am ajutat happy

| cristif a răspuns (pentru pefelie):

Daca esti pe langa, mai bine du-te in alta categorie si fa posturi acolo.

Fa sala fara proteine macar 3-4 luni, e aiurea ca incepator sa iei suplimente si tu habar n-ai sa tii gantera-n mana.

| Cosmin86 a răspuns (pentru pefelie):

N-ai nicio treaba cu sportul asta, apuca-te de sah

| pefelie a răspuns:

Incercam doar sa ajut. si mi-am spus parerea, nu vad de ce sariti cu gura. deja sunteti off topic eu macar am incercat sa raspund nu sa caut scandal. Rusine!