| TeckTonik997 a întrebat:

De unde pot afla mai multe despre anabolizante, informatii reale de la oameni care stiu despre ce vorbesc? De asemenea as dori sa pun cateva intrebari pe acest subiect.

11 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Salut, ce informatii ai vrea sa stii? Ai dori sa începi un ciclu cu steroizi anabolizanti?

| TeckTonik997 explică (pentru RobertMoon):

Poate... un ciclu potrivit am gasit(susta, deca si putin danabol) efecte adverse posibile am gasit, cum se folosesc, am gasit dar problema mea este umatoarea: ce se va intampla dupa? unii spun ca revii exact la forma initiala iar altii spun ca, daca folosesti un PCT bun si continui sa mananci minim 5000 calorii pe zi o vreme, vei pastra cea mai mare parte din castiguri (asta in caz ca acestea nu depasesc limita metabolica naturala care ar fi in jur de 80kg de masa lina, la mine, momentan am 75kg si in jur de 13% grasime.)

| RobertMoon a răspuns (pentru TeckTonik997):

Ia asa. Prima saptamana: 3 pastile de Danabol pe zi, 1 dimineata dupa ce mananci, a doua cu 40 min.-1 ora inainte de antrenament si inca 1 dupa ce termini antrenamentul. Saptamana 2: 4 pastile de Danabol pe zi 1 dupa masa de dimineata, 1 inainte de antrenament cu 40 min-1 ora, 1 dupa si inca 1 dupa masa de seara si tot asa in urmatoarele saptamani si nu depasesti 60 mg pe zi. Si iei si Sustanon si iti administrezi 1 fiola la 7 zile. Daca faci un PCT cu Tribulus si Tamoxifen nu ar trebui sa pierzi prea mult din castiguri, maaxim 30%. Dupa ce termini ciclul asta faci pauza de steroizi cam 1 luna - 1 luna jumate si poti sa mai iei ceva mai tarewinking

| TeckTonik997 explică (pentru RobertMoon):

La ceva asemanator ma gandeam si eu, doar ca danabol doar in primele 2-3 saptamani ca sa porneasca cresterea. Alta intrebare, sa presupunem ca, din diverse motive trebuie sa opresc ciclul sau il termin si nu mai vreau sa fac altul, cu antrenament+dieta+odihna bune mai pot creste si fara "ajutoare"? Am auzit ceva zvonuri ca dupa ce ai luat asa ceva este imposibil sa mai cresti fara..desi suna cam stupid

| RobertMoon a răspuns (pentru TeckTonik997):

Da, e cam stupid poti creste doar ca nu asa repede ca si cand ai lua steroizi, cresti in ritmul tau obisniuit.

| RobertMoon a răspuns:

Lucruri de baza: steroizii nu se iau singuri, trebuie combinati, gen Danabol se ia cu sustanon/testosteron. Steroizii orali sunt periculosi pentru ficat, iar cei injectabili nu. Dupa terminarea ciclului trebuie urmat un PCT pentru restabilirea producerii de testosteron proprie, astefi risti sa fii impotent partial si sa apara dezvoltarea sânilor big grin

| Diavolcata a răspuns:

Salut, pe langa ca ti se distruge ficatul nu sunt sanatoase, cand te lasi odata o sa vezi efectul imediat, stiu multi care au facut asta si regreta amarnic nu e de joaca. Succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Diavolcata):

De ce nu zici nimic de testosteron ( si productia hormonala proprie in general ), aia e prima afectata.

Ficatul nu e afectat, daca ia injectabil.

| TeckTonik997 explică (pentru Cosmin86):

Hormonii ar trebui sa revina la normal dupa terminarea ciclului + pct (tamoxifen), nu?

| RobertMoon a răspuns (pentru TeckTonik997):

Da, dar nu uita sistemul hormonal e scazut cu 30% pe perioada administrarii de steroizi nu mai mult. Exista multe povesti sa nu iei steroizi sa nu stiu ce, sunt majoritatea false, dezinformari in descurajarea consumului cu steroizi, efectele adverse sunt aproape nule iti zic din proprie experienta. Vei observa dupa primele zile ca sperma ta este scazuta, adica este foarte lichida si nu e bine sa te mas. turbezi sau sa faci sex.

| Cosmin86 a răspuns (pentru TeckTonik997):

Nu revin 100 % la normal. Tu faci PCT-ul ca sa revina O PARTE la normal( gen 80 % ), 100 % nu o sa mai fie niciodata, nu are cum.

Pentru ce concurs vrei sa iei? De cati ani faci sala?