| MihaiMike a întrebat:

De unde pot cumpara din " knee sleeves " pentru baschet. Locatia ar trebui sa fie de preferat in pitesti sau daca este magazin online, sa aiba preturi bune si produse de calitate. ( Dau funda! )

Răspuns Câştigător
| pbsolver a răspuns:

Decathlon. ca si raport calitate pret iti recomand aptonia. s100 - 15 lei, s200 - 40 lei, s300 - 70 lei
http://www.decathlon.ro/......p?/cautare

2 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Nu uita sa-ti iei un metru cu tine pentru a-ti masura circumferinta genunchiului, sunt pe dimensiuni. in cazul in care uiti sa iei, intreaba angajatii Decathlon

| MihaiMike explică (pentru pbsolver):

Merci mult. O sa incerc si asta, dar eu as fi vrut una mai lunga (sa inceapa un pic de deasupra genunchiului si sa se termine pe la jumatatea gambei), de preferat cu protectie, pentru joc.