| LeonardRoller a întrebat:

De unde pot descarca videoclipurile de pe youtube si apoi sa le pun pe telefon? Funda!

Răspuns Câştigător
| Raydar a răspuns:

Ei youtube downloader, Si dupa ce descarci, dai la convert(transforma) si selectezi videoul pe care l-ai downloadat apoi dai 3gp la format, astepti sa se transforme, si il pui pe telefon... Funda?

| dragooosalex a răspuns (pentru Raydar):

Si daca dau convert nu risc sa mi virusez calculatorul

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iRaul a răspuns:

Www(.)youtube-mp3(.)org Le downloadeaza direct MP3, si le poti baga pe telefon, iar pentru video-uri, downloadeaza de pe net YouTube Downloader.

| SyncMasterSA300 a răspuns:

Downloadezi YoutubeDownloader, downloadezi videoclipul, daca este nevoie downloadezi si un convertor de format Video, il pui pe telefon.

| CătălinB02 a răspuns:

Buna! le poti descarca de aici: http://keepvid.com/==>unde scrie :enter video Url, introduci linkul de la videoclipul pe care vrei sa-l descarci.Apoi le bagi prin cablu` de date. Sper ca ti-am fost de folos. Funda?!

| FIERARU a răspuns:

Pentru a lua videoclipuri de pe youtube ai nevoie de real player sa le downloadezi si cu acest program le si poti converta, funda?

| dependent_4639 a răspuns:

Cauta pe google programul 'YouTube Downloader' apoi mergi pe youtube cauti melodia pe care o vrei sa o descaci iei linkul de sus si il copi in programu...ca sa pui ceva pe telefon iti trebuie cablu de date.

| SlowlyDeath a răspuns:

Pentru a descarca videoclipuri de pe YouTube iti trebuie un program : YouTube Downloader
Dar pentru a le pune pe telefon e puin mai greu.
Dami mesaj cu modelul telefonului pentru a te putea ajuta!

| Dailygifter_Nick_1995 a răspuns:

Este un program Real Player care are downloader, ti le downloadeaza in.FLV