| Alan123 a întrebat:

Deci am avut un accident la genunchiul drept in partea stanga. doctorii miau spos ca am ligamentul fracturat si sa stau 3 saptamani fara sa joc fotbal. oare o sa mai pot juca dupa?

4 răspunsuri:
| Kimyy a răspuns:

Da o sa mai poti juca...dar cm peste o luna si un pic si dupa trebuie sa faci recuperarebig grin

| Alan123 explică (pentru Kimyy):

Aoleooo a trecut o saptt abia

| floriprintesa90 a răspuns:

Si un prieten de al meu a patit ca si tine! da o sa poti sa mai joci dar dupa catva timp anume... cam peste 1maxim 2 luni o sa poti sa joci

| Alan123 explică (pentru floriprintesa90):

:O:O:O 1 luna 2:O da innebunesc straight face abia au trecut 2 zile si nu mai pot dapai 2 luni