| Grasutii a întrebat:

Deci, am comandat o Quesadilla de vita, cu cartofi prajiti cu usturoi, o limonada cu zmeura si vreau sa va intreb ce ar trebui sa mananc la desert. Papanasi cu smantana si dulceata de visine sau cheesecake cu capsuni? Rog seriozitate!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Quesadillas cu vita? Mehh.

| SkandallKamataru a răspuns:

Cheesecake cu capsuni, papanasii cu smantana si dulceata mi s-ar parea prea dulci pentru ca deja ai limonada cu zmeura si ar merge o branza laughing

| Ilovedinero a răspuns:

Ai gresit categoria dragă, aici vorbim de suplimente si antrenamente, nu de papanasi tăi cu smântână