| Alysée a întrebat:

Deci eu am de dat vreo 5 kg jos, care sau depus mai mult pe aripioare/cred ca asa le zice/, intre picioare ca aici http://img232.imageshack.us/img232/384/dscn1123v.jpg
se vede f inestetic.si as vrea niste exercitii pentru zona asta mai eficiente sa inceapa sa se vada rezultaele dupa o saptamana va rog, mersi mult, funda.

2 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Arati bine si acum, dar daca vrei sa mai slabesti maiales in zona picioarelor, atunci trebuie sa faci genuflexiuni, sau sarit coarda, dar trebuie sa faci si niste alergari sau bicicleta. Alergarile sunt mai greu acum ca e frig, dar poti sa incerciwinking
Axeaza-te pe genuflexiuni si sarit coarda, dar trebuie sa intelegi ca nu o sa se vada rezultatele dupa 1 saptamana poate 1 luna.
Daca vrei sa tii vreun regim sau ceva, sa faci si sport in timpul ala pentru ca pielea sa ramana ferma, arati bine acum nu te alarma sa slabesti in 1 saptamanawinking

| Alysée explică (pentru hummer24):

Nu sunt eu am dat ca ex sa vedeti.