| Orbithh a întrebat:

Deci... mi-a venit mie asa sa fac 4 ore de bicicleta in seara asta. bicicleta dinacea de casa ca sa fie clar big grin.Voi avea maine ceva rezultate? Pe langa o febra musculara frumoasa.

11 răspunsuri:
| Damira95 a răspuns:

Draga mea,

nu este recomandat sa iti suprasoliciti organismul...4 ore mi se pare exagerat de mult, daca nu ai o conditie fizica extrem de buna.

Cel mai bine ar fi sa iti stabilesti un program zilnic (intre 30 minute si 1 ora/zi), 5 zile pe saptamana. Poti sa faci de exemplu luni, marti - miercuri pauza - joi, vineri si sambata - duminica pauza sau orice alta combinatie vrei tu.

Nu stiu la ce rezultate te astepti, dar daca iti doresti sa ai cu 0.5 kg sau 1 kg mai putin, in principiu nu este posibil de pe o zi pe alta. Asta depinde mult si de cantitatea de hrana consumata astazi si de apa pe care ai baut-o.

| Orbithh explică (pentru Damira95):

Beau 2litri de apa pr zi de obicei happy

| Damira95 a răspuns (pentru Orbithh):

Foarte bine happy poti sa bei si mai multa, cum te simti tu bine...

| MrAnderson a răspuns:

Salut, nu te poti astepta la rezultate-instant.
Iti recomand cate una pe zi, timp de 4 zile. Astfel rezultatele vor fi vizibile.
Daca faci 4 astazi, nu vei obtine nimic, si din cauza febrei, nici in zilele urmatoare nu vei mai putea face.

Cu stima,
Neo

| cristina6713 a răspuns:

Daca e vorba de slabit rezultatele se fac treptat in fiecare zi din ce in ce mai mult.Tu ai cam exagerat. Sper sa te ajute. Bafta!

| Andreea069 a răspuns:

Eu zic că cu siguranță nu o să ai rezultate într-o zi. Ar trebui să o iei mai ușor, dar să faci mai mult timpwinking

| Mdea721 a răspuns:

Rezultatele nu se fac intr-o zi... In plus, nu ar trebui sa faci atat de multe dintr-o data... Faci o ora pe zi si intr-o saptamana vei avea rezultate! Funda?

| Orbithh explică (pentru Mdea721):

Mai astept raspunsuri... daca nu vin in vreo 10 minute iti dau fundita tie :3.

| PaVeLCoSmIn a răspuns:

Du-te asa in fiecare zi si o sa vezi un rezultat in afara de febrawinking

| RALUCAUCA5 a răspuns:

Nu nu vei obtine asa repede rezultate dar febra musculara o obtii

| vika514 a răspuns:

Trebuia sa merge pe bicicleta cel mult o ora cel putin jumatate de ora a 2 zi te vor durea muschii, dar rezultatul nu e dintr-o zi rezultatul il vei afla dupa o saptamana 2 sau chiar o luna