| FataAmintirilor a întrebat:

Dinamoo: Cine este autorul versurilor si numele compozitorului imnului Dinamo?

Răspuns Câştigător
| lSummerl a răspuns:

Mircea Rusu Band

| FataAmintirilor explică (pentru lSummerl):

Sigurr esti?

| FataAmintirilor explică (pentru lSummerl):

Da care imn dinamo? faceti loc vin cainii rosii sau astazi in stefan cel mare? funda

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieberwinking

| DarkBlood32 a răspuns (pentru anonim_4396):

Autorul versurillor sau numele compozitorului imnului? nerd

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkBlood32):

Cantaretul;((

| FataAmintirilor explică (pentru DarkBlood32):

Autorul versurilor SI (nu este acelasi lucru compozitor cu autor)numele compozitorului!

| DarkBlood32 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai iti dai seama cum canta jb in romana? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkBlood32):

El canta in engleza dar na se balbaie un pic si sta Selena Gomez in spate si-i mai soptestebig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin