| megamix112 a întrebat:

Doamne.Urasc cand merg la sala si vad persoane care arata ca Hulk dar fac exercitiile de parca e prima data.Stau ghebos si ridica cu o greutate prea mare.Normal ca nu ma pot duce eu,care am muschii putin mai mici ca ei si sa le zic ca fac ceva prost,sau ca mai bine ai incerca exercitiul asta care iti actioneaza mai bine asupra grupei musculare respective.

In plus azi ajutam un grup de baieti care sunt in prima zi.Un tip credea ca le dadeam greutati prea mari asa ca le-am dat mai mici. Dupa aceea se baga un mos peste treaba mea si vrea sa ii duca sa imipinga la piept,ca "de", stie mai bine.Bara fara nicio greutate pe ea avea 20 de kg si imi dadeam seama ca nu o sa poata duce baietii.Eu le tineam greutatea din spate dar mosul imi spune sa nu ii ajut,dupa care vine si imi da peste mana si tipa sa dau drumul la greutate ca sa ii las sa faca dar daca dadeam drumul isi scapa greutatea pe gat, bineinteles dupa care m-am enervat si am plecat.
Instructorul spre mirarea mea nu era de gasit.A fost toata saptamana dar azi nu.

Sunt sigur ca acum cativa din sala acum ma vad ca pe unul care nu stie ce face si ca mai bine nu ii ajutam dar si la mosul ala era sa trag una de sa zboare in oglinda.Ma gandesc ca poate nu o sa mai merg sambata la sala ca sunt prea multe "specimene".

Voi ce credeti despre asta?

1 răspuns:
| crystyanshyness a răspuns:

Pentru uni sala e doar o chestie de mandrie