| Oviich15 a întrebat:

Salutare, am o problema cu greutatea, am 1, 74 si 55kg. Recent am inceput sa merg la sala, imi poate spune cineva ce suplimente ar trebui sa iau ca si incepator pentru a creste in greutate? Merg la sala doar pentu a obtine o greutate normala.

6 răspunsuri:
| Dana2103 a răspuns:

Suplimentele alea doar te umfla cu apa. Doar cateva ajuta la absortia mineralelor si alea sunt vitaminele

| Cosmin86 a răspuns (pentru Dana2103):

Serios? Doar te umfla cu apa?
Esti doar un copil mic COMPLET PARALEL care isi da si el cu parerea, nu?

| Dana2103 a răspuns (pentru Cosmin86):

Eu o spun din experienta mea. Nutrientii de calitate sunt in macare.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Dana2103):

Ce experienta ai tu? Cat impingi de la piept?

Arata-mi si mie un articol medical care scrie ca "doar te umfla cu apa", ca eu miile de articole citite am gasit cu totul altceva.

| Dana2103 a răspuns (pentru Cosmin86):

Da,ai dreptate, da i si un raspuns bun daca tot ai venit aici.

| AnastasiaSt a răspuns:

Nu lua suplimente. Fa sport cu greutăți si mănâncă mai multe proteine. (Carne, ouă etc). Vei pune masa musculara in timp, nu deodată. Trebuie să ai rabdare.