| ShamySamurai a întrebat:

Doresc sa-mi cumpar proteine, si as vrea sa stiu daca imi puteti recomanda ceva ieftin si bun! big grin

13 răspunsuri:
| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Ieftin si bun am luat mass forte creatin-R de la redis happy galeata de 5kg e 1 milion

| MassEffect a răspuns:

In primul rand ce greutate si inaltime ai?

| TURCUL0001 a răspuns:

Creatin-R de la redis este cel mai bun

| Cosmin86 a răspuns (pentru TURCUL0001):

Incearca o creatina adevarata :

http://www.megaproteine.ro/Creatina/Muscletech-Creakic-180-capsule/

Si spune-mi daca redis se compara cu asa ceva :)

| SerbanSnake a răspuns:

Incearca Pro Nutrition raport calitate-pret destul de bun zic eu.

| Catalin_Adrian_Neagu_1989 a răspuns:

Ieftin si bun nu stiu sigur daca gasesti si eu am folosit ieftin dar nu prea bun, ce am luat si a fost bun da nu mai stiu cum se numeste, a fost la galeata de 5 kg care a fost 1 sau 2 milioane za best happy

| trust24 a răspuns:

5kg SCITECH PROTEINE 100%WHEY 400 de ron

| 1987543G a răspuns:

Iti sugerez sa nu folosesti proteine! Am auzit foarte foarte multe cazuri neplacute! Dar faci ce vrei cu viata ta! Multi isi strica corpul luand chimicalele astea! SPer sa te razgandestiwinking

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru 1987543G):

Ceea ce ai auzit tu de la unu care a auzit de la altu sunt numai prostii. Proteinele sunt si in mancare, asta ar insemna ca trebuie sa nu mai mancam ca o sa patim ceva neplacut? Nu te lua dupa toti ne-informatii si mai intai informeaza-te tu.

| MassEffect a răspuns (pentru 1987543G):

Povestestemi si mie un caz neplacut.Si nu sunt chimicale proteinele nu pot fi create in laborator daca ar face asta sar rezolva problema foametei.Si aia care zic ca o patit ceva sigur mint sau au luat doze prea mari crezand ca o sa se faca mai mari.

| cristi1505 a răspuns (pentru 1987543G):

laughing)) Eu te-as sfatui sa nu mai spui ca iti dauneaza si asa mai departe.Asta ar insemna ca si mancare iti dauneaza, in special carne, ouale si lactatele.Proteinele sunt doar niste suplimente care te ajuta.Nu au efecte negative.

| 1987543G a răspuns:

Nu vreau sa credeti ca sunt impotriva voastra n-am nimica cu voi! Eu i-am dat sfatul meu asa cum si voi ia-ti dat sfatul vostru! Sunt utilizator si am dreptul sa imi spun parerea! Cum si voi aveti dreptul! Sincer mai sanatos este sa te faci mare facand sport fiind si sanatos decat mancand,, proteine,,

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns (pentru 1987543G):

rolling on the floor auzi nu intelegi romana? laughing laptele, ouale branza etc si ele au proteine laughing asta inseamna ca nu esti sanatos daca mananci rolling on the floor)))))))))))))))))00