| FitMonkey a întrebat:

Doresc toate combinatiile la pariuri sportive pe care le pot pune la un meci de ex:
123 1 e clar castiga prima echipa
123 2 castiga oaspetii, x egal dar cum scriu de exemplu daca vreau sa pun ca in meciul cutare vor fi peste 3 goluri marcate sau daca vreau sa pun cine conduce pana in prima repriza si cine va castiga la final, doresc toate combinatiile posibile (cu explicatii adica fiecare ce inseamna) multumesc

Răspuns Câştigător
| nfsmw a răspuns:

Depinde la ce agentie de pariuri joci.Eu joc la super bet si uite cateva cambinatii:
Psf1- prima echipa conduce in prima repriza sau la final
Psf2- la fel doar ca trebuie sa conduca a 2 echipa
1/1- prima echipa trebuie sa conduca si la pauza si la final
2/2- echipa a 2 trebuie sa conduca si la pauza si la final
x/1 -in repriza 1 trebuie sa fie egal iar la final sa castige prima echipa
3+ -la finalul meciului trebuie sa fie inscrise cel putin 3 goluri poti pune si 4, 5, 6, 7+maxim, adica la final sa se marcheze 4, 5, 6 sau7 goluri in tot meciul, nu conteaza ce echipa inscrie
1r1 -in repriza 1 conduc gazdele
1rx- in prima repriza trebuie sa fie egal
1r2 - in prima repriza conduc oaspeti
si multe altele

Te sfatuiesc sa ceri in agentie oferta de pariuri si gasesti acolo toate posibilitatile big grin