| Leatherleader a întrebat:

As vrea sa joc la pariuri sportive pe net dar nu prea stiu cum. Stiu doar ca 1- castiga echipa gazda, x- egal, 2- castiga oaspetii.
As vrea sa-mi spuneti cum se joaca... si sa-mi dati un site.
Funda!

1 răspuns:
| GabrielMetin2 a răspuns:

Casapariurilor.ro Poftim.1x inseamna bate echipa gazda sau face egal 2x inseamna bate echipa oaspeti sau face egal. 12 inseamna castiga 1sau2.System inseamna sa alegi cate echipe esti sigur cas castigatoare.Si daca pierde o echipa si tu ai pus pe system iei premiu care scrie la Castig Min.